ISO 18001:2007 (OHSAS) İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİ

İSG Yönetim Sistemlerine ilgi duyan, bu sistem içerisinde görev alacak her seviyeden çalışanlar için bir giriş eğitimidir. İSG terminolojisi, Yönetim sistemleri ve İSG yönetim sistemi, Tehlikeler ve Kazalar, İSG mevzuatı ve Uyum, İSG standartları, OHSAS Standartlar Ailesi, OHSAS 18001 maddelerinin detaylı analizi, Sürekli iyileşme, OHSAS 18001’e uygunluk sağlama, OHSAS 18001’in etkin uygulanması.Kimler Katılmalı

Her Kurumda ve Her Seviyede Çalışanlar; Bu eğitim kuruluşlarda çalışan herkes için uygun bir giriş eğitimidir. İSG tehlikeleri, riskler, risklerin yönetimi ve bu açıdan yönetim sistemi katkısı konularında bilinçlendirme sağlayacaktır. Bu eğitime katılan çalışanlar uygulanan yönetim sistem bileşenlerine daha istekli ve bilinçli katılacaklar ve uygulama daha etkin olacaktır.

Öğrenciler:Kariyerinize ilk adımı attığınız günden itibaren hem kurumunuzu hem de sizi doğrudan ilgilendirecek bir eğitimdir. Bu eğitimi alarak ve kariyerinizin ilk aşamalarında en son bilgileri elde ederek, hem çalışacağınız kurum hedefleri ile daha iyi uyum sağlayacaksınız hem de İSG tehlike ve riskleri ve bunların yönetimini daha bilinçli bir şekilde anlayacaksınız. Bu eğitimden alacağınız sertifika iş görüşmelerinizde sizlere çok yardımcı olacaktır.

Program

İSG terminolojisi

Tehlike kavramı ve Riskler – Kazalar

İSG yönetim sistemleri ve faydaları

İSG yönetim standartları ve tarihsel gelişimi

OHSAS 18001 standartlar ailesi

OHSAS 18001 standardı maddelerinin detaylı analizi

OHSAS 18001’e uygunluk sağlamanın yolları

İSG mevzuatı ve Yasal Uygunluk

Sürekli iyileşme

 


ATAENFORMA 2012 - Tüm hakları saklıdır.
761693 Ziyaretçi