FERİDUN ÇELEBİ

FERIDUN CELEBİ

 

 

 

 

EGITIM BILGILERI

İlk orta ve lise öğrenimini bursa da tamamlamıştır. Yabancı Diller MYO’nda Turist rehberliği bölümünden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde tamamlamıştır.  Çeşitli Eğitim kurumlarında (Progress Dış ticaret-EuroCommerce) Dış ticaret-Logistic,Gümrükleme-Uluslararası pazarlama ) dış ticaret eğitimlerini tamamlamıştır.

 

İŞ BİLGİLERİ

2001-2005 KAPSAM DIŞ TİCARET- ISTANBUL

Endüstriyel Mal ticareti ile uğraşan bir firmanın Satış personeli olarak görev yapmıştır.

2005-2008 DENIZLER OTOMOTIV GROUP- BURSA

Kayapa Sanayi Bölgesinde otomotiv yan sanayisi alanında faaliyet gösteren bir Grup firmasının İhracat Müdürü olarak çalışmıştır. Firmanın 2 fabrikasında üretilen Dastech Hava Süspansiyon Sistemleri ve Denizler Silecek sistemelerinin yurdışı satış ve pazarlamasından sorumlu olarak görev yapmıştır.

2008-2012…..ANILSAN HAVLU SAN.TİC.LTD STİ

Bursanın fabrikalarından Olan Anılsan Tekstilde, İhracat pazarlama sorumlusu olarak görev yapmış- halen İhracat Müdürü olarak Görev yapmaktadır. Firmanın yllık 14.000.000USD ihracatını kontrol etmektedir.

DENEYİM

Feridun Çelebi Yaklaşık 11 yildir, dış ticaret ve Uluslararası pazarlama alanlarında çeşitlik sektörlerde iş yönetim ve pazarlama deneyimine sahiptir.  Dünyanın Bir çok ülkesinde Gerek Fuarlar gerek müşteri  ziyaretleri ile Afrikadan Amerikaya, Avrupadan Orta Doğuya çeşitli dünya pazarlarında edindiği deneyimlerini- ders olarak öğrencilere aktarmaktadır.

 


ATAENFORMA 2012 - Tüm hakları saklıdır.
391862 Ziyaretçi