HALUK KAYA

 

                1977 yılında  Erzurum ili Oltu  ilçesinde  doğmuştur. İlk ,orta ve lise ögrenimini tamamladıktan sonra K.T.Ü  İİBF. İşletme  bölümünü  bitirmiştir. 1998  yılında İstanbul ilinde bankacılık görevine  başlamıştır. Bu  dönemde tekrar  üniversite  eğitimine  devam etmiş ve  A.Ü. İİBF iktisat  fakültesini tamamlamıştır. 2009 yılına kadar banka yöneticiliği  yapmış ve 2009  yılında  istifa  etmiştir.Sigorta şirketi kurarak elementer, hayat,  sağlık sigortaları ve Bireysel emeklilik branşlarında halen devam etmektedir.

                Türkiye’nin bir  çok üniversitesinde  bankacılık ve  sigortacılık temel ve ileri düzey  eğitimlerinde eğitmen olarak görev almıştır.Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ne  bağlı  olarak  halen aktif olarak  devam etmektedir.Bursa Genç girişimciler  ve Bursa  Sanayi ve Ticaret Odasına  üyedir SEGEM ve SPK İLERİ düzey lisans ve  yüksek lisans sertifikalarına sahiptir.

                Gelişen ve  değişen sektöre ve  yeniliklere  açık  bir  kişiliğe  sahiptir.Bilimsel yayınlar, sektörel haberler,ekonomi ve sosyal psikoloji ilgi alanlarına  girer.

                


ATAENFORMA 2012 - Tüm hakları saklıdır.
391874 Ziyaretçi