Kalite Politikamız

Yüksek standartlı, kaliteli ve yenilikçi eğitimler ve danışmanlıklar sunarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, onların tüm eğitimsel ihtiyaçlarını karşılamaktır.


KURUMSAL AÇIDAN; Ülke ekonomisinin yapı taşlarını oluşturan KOBİ niteliğinde ki işletmelerin; sistemlerinin Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde kurumsal gelişimlerine katkı sağlamak, bu doğrultuda müşteri odaklı, konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla danışmanlık ve  eğitim hizmetini ; ilk defasında ve her defasında dürüstlük, gizlilik ve taahhütlerine bağlı kalarak, ülkemizin güzel insanlarına karşı sorumluluğunu da unutmayarak gerçekleştirmektir.


BİREYSEL AÇIDAN; Hukuki, pedagojik, rasyonel ve adil bir altyapı oluşturarak değişimi yakalayabilen; buna bağlı olarak farklılık yaratan; öğrencilerine yaşanılan zamanın gereksinimlerine karşılık düşecek beceriler kazandıran bir kurum olmak. Aldığı eğitimin ve danışmanlığın karşılığını günlük hayatında ve çalışma hayatında verimli biçimde kullanabilen katılımcılar yetiştirmek.


ATAENFORMA 2012 - Tüm hakları saklıdır.
391891 Ziyaretçi