ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 19011 İÇ TETKİKÇİ EĞİTİMİ ISO 18001 (OHSAS) İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI

Eğitim Hakkında : 13-14 Ekim tarihlerinde. Sadece sertifika almak değil iki günlük bir eğitimi de almak kağıt üzerinde değil gerçek anlamda bilgili olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın... 


3 Türkçe+3 İngilizce 6 IRCA BAŞDENETÇİLERİ tarafından onaylı 6 BAŞARI SERTİFİKASININ ücreti 100 TL.

Öğle yemeği ve ikramlarımız mevcuttur.


Bilgi ve Kayıt İletişim : 


Ahmet OKATAN : 0506 916 01 43Eğitim semineri alanından yıllarını vermiş tecrübeli hocalar tarafından yapılacaktır. ISO belgeleri ne kadar önemli ve değerli olduğunu iş dünyasında kanıtlamıştır. Bu nedenle bu sertifikaları almanız CVnizi oluşturuken sizleri diğer rakiplerinize karşı bir adım önde tutacaktır.


Sadece sertifika almak değil iki günlük bir eğitimi de almak kağıt üzerinde değil gerçek anlamda bilgili olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın... 


ISO nun temel amacı;


• ISO standarları ile uluslararası mal ve hizmet alışverişini kolaylaştırmaktır.

• ISO ile Bilimsel, teknik, ekonomik alanlarda karşılıklı anlaşmaları sağlamak için dünyada standardizasyonu geliştirmektir.

• Ulusal standartları uyumlaştırmak, birleştirmek ve önerilerde bulunmaktır.

• Bütün üyelerin onayı ile uluslararası standartlar oluşturmaktır.

• Ulusal ve uluslararası alanda kullanılmaya elverişli koşulları taşıyan yeni standartların gelişimini desteklemektir.

• Ulusal ve teknik kurulların çalışmalarına ilişkin bilgi alışverişi sağlamaktır.

• Standardizasyon ile ilgili diğer uluslararası kuruluşlarla işbirliği yapmak, bu kuruluşların işini kolaylaştıracak standardizasyon çalışmalarında bulunmaktır.


Aynı Zamanda;


• İSO 9001 Karlılığı arttırır


• İSO 9001 Sistemi çalışmalarını diğer faaliyetlere entegre ederek kaynakların korunmasını sağlar

• İSO 9001 Belgesi Yönetimin taahhüdünün sağlandığını gösterir

• İSO 9001 ile Motivasyon ve katılımı arttır

• ISO 9001 Sistem belgelendirmesi ile ulusal yasa ve dünya standardlarına uyum süresini ve maliyetini azaltır

• İSO 9001 Belgesi ile paydaşların istek ve beklentilerini karşılayarak rekabeti arttırır

• ISO 9001 Kuruluşlar tarafından sürdürülmekte olan faaliyetlerinin sistematik olarak yayılımını sağlamak için bu sistem uygulanmalıdır.


Ayrıca iso 9001 belgesi kamu ve özel ihale şartnamelerinde de yer alabilmektedir


ISO 9000 Tarihi


"International Organization for Standardization" İngilizce açılımı kısaltılınca "IOS", Fransızca da Organisation internationale de normalisation kısaltılırsa "OIN" olmasından dolayı yunanca "eşit" anlamına gelen "isos" tan türetilerek şu an kullanılan "ISO" olarak adlandırılmıştır. [1] Uluslararası alanda uygulanacak kalite sistem standardı çalışmaları ilk kez merkezi Cenevre’de olan Uluslararası Standartlar Organizasyonu ISO (standart) (International Organization For Standardizasion) tarafından başlatılmıştır. ISO (standart), 23 Şubat 1947 tarihinde kurulmuş olup, 135 üye ülkeden oluşmaktadır. Her ülkeden bir üye bulunmaktadır ve her üye eşit oy hakkına sahiptir. Bu amaçla ISO (standart)’nun aktif üyeleri olan ABD, İngiltere, Kanada tarafından bu çalışmaları yürütmek üzere Teknik Komite (TC 176) oluşturulmuştur. Bu komitenin çalışmaları sonucu ISO 9000 Kalite Sistem Standartları Mart 1987’de yayınlanmış ve ülkemiz (TSE 1988) başta olmak üzere birçok ülke tarafından benimsenerek uygulamaya geçilmişti iso 9001 Belgesi, etkin kalite yönetim sistemini tanımlayan bir standarttır. Kuruluş bu standardın şartlarını sağladığında ISO 9001 belgesini alabilir


BU EĞİTİMİ NEDEN ALMALIYIZ


BUGÜN DÜNYA PAZARINDA KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGELERİ MÜŞTERİLER İÇİN OLDUĞU KADAR ŞİRKETLERİN KENDİLERİ İÇİNDE ÖNEM TAŞIMAKTADIR. GLOBAL PAZAR HAYATI KURULUŞLARA İSTESELERDE İSTEMESELERDE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNİ ALMAYI ZORLAMAKTADIR. BU ZORLAMA KARŞISINDA ŞİRKETLER BU EĞİTİMLERİ ALAN İNSANLAR BULMAKTA SIKINTI ÇEKERKEN BİR SÜRÜ ÜNİVERSİTE MEZUNU İSE İŞSİZLİKTEN KIVRANMAKTADIR. BU EĞİTİMLERİ ALDIĞINIZDA İŞ BULMANIZ GARANTİ OLMASA BİLE BİNLERCE ADAYIN ÖNÜNE GEÇECEKSİNİZ.


Eğitim ücreti 100 TL 'dir. Ayrıntılı bilgi için sayfaya , özel mesajla , mail adresi aracılığı ile yada telefon ile bilgi alabilirsiniz.


Eğitim Yeri : / BURSA

Eğitim Tarihi : 10/13/2012


ATAENFORMA 2012 - Tüm hakları saklıdır.
761708 Ziyaretçi